קצת עלינו - ברמן מעצבים

Berman Designers הוא עסק משפחתי שהקמנו לפני 30 שנה.

אנחנו מתמחים בתכשיטים המשלבים זהב ואבנים יקרות. בכל פריט, באה לידי ביטוי תפיסת העולם שלנו שאומרת:

תכשיט הוא תמצית של יופי מרוכז, אוסף פתרונות חכמים שנבחרו בקפידה, קלאסיקה שעומדת במבחן הזמן.


אבל בעיקר, תכשיט הוא האדם שעונד אותו:
האופן שבו הוא מתחבר עם הגוף, המשמעות שהוא מביא עמו, הסיפורים והמטען שהוא צובר עם הזמן.

הדיאלוג שאנחנו מטפחים עם הלקוחות שלנו הוא אישי וקרוב ובדרך כלל נמשך לאורך שנים. עם הזמן נאסף סביבנו מעגל לקוחות נאמן ומיוחד, כזה ששם לב לפרטים ולניואנסים ומעריך את העבודה הרבה שמושקעת בהם.

הסטודיו במושב היוגב

הסטודיו שלנו במושב היוגב מרכז בתוכו את כל שלבי העבודה על התכשיט, משלב הרעיון ועד לליטוש האחרון. אנחנו מאמינים שכל העבודה צריכה לקרות במקום אחד תחת העין הקפדנית שלנו. אנחנו עובדים עם צוות נאמן וותיק שכולל מומחים בתוכנות מחשב מתקדמות לצד משבצים מנוסים וצורפים מקצועיים. כל אחד תורם את חלקו: מבנים קלאסיים בפרופורציות מדויקות, מנגנונים חכמים, צירים עדינים, סגירות מיוחדות, טכניקות שיבוץ מורכבות, ליטושים וגימורים.
אנחנו מקפידים מאד על בחירת חומרי הגלם מספקים מובילים בתחומם בארץ ובעולם. כך למשל מדי שנה, מגיעה אלינו קולקציה מיוחדת במינה של אבני חן בצבעים ואיכויות נדירות. בסופו של יום, כל אלה יוצרים תכשיט ברמה מאד גבוהה, כזה שנשאר רלוונטי תמיד ומשתבח עם הזמן.

סיפורה של חיפושית

בתקופות עתיקות חיפושית מזהב הייתה סמל לנצחיות, מוטיב מלא כוח ומשמעות.

אותנו, החיפושית מלווה כבר מהימים הראשונים כצורפים. אנחנו אוהבים את הצורה העגולה ואת הסימטריה המושלמת. בהתחלה עיצבנו סיכות חיפושית קטנות מזהב, אלו התקבלו בהתלהבות והתחילו לעבור מחברה לחברה, מתנה שמסתתרת על הבגד ונושאת בתוכה ברכה. עם הזמן היא הפכה לסימן ההיכר שלנו והשתלבה בלוגו ובמוצרים נוספים כמו חפתים, תליונים ועגילים צמודים. היום תוכלו למצוא אותה מוטבעת בצד האחורי של כל תכשיט.